Гарантія та повернення

Записатися на підбір матраца
Залиште своє ім'я та номер телефону, і менеджер зв'яжеться з Вами особисто

Умови обміну та повернення товарів належної якості

Обмін / Повернення товару здійснюється протягом 14 днів на підставі письмової заяви від покупця, з зазначенням причин повернення.

Термін розгляду заяви виробником - до 10-ти робочих днів, починаючи з найближчого робочого дня з моменту отримання письмової заяви.

Надішліть заяву на пошту: info@doctorson.com.ua 

Заява повинна містити дату складання і підпис покупця, номер замовлення / товарного чека. У деяких випадках виробник може зажадати фотографію товару.

До поверненню не приймаються товари, що мають індивідуально-певні властивості (нестандартні розміри, виготовлені на замовлення), а також товари, які не підлягають поверненню-обміну.

Доставка (повернення) товару належної якості на склад виробника, в разі позитивного рішення фабрики / постачальника, може бути здійснена клієнтом самостійно, або, клієнт має право скористатися транспортом постачальника / виробника, повністю сплативши транспортні витрати.

Термін і спосіб повернення грошових коштів

Термін і форма повернення грошових коштів залежить від типу доставки та типу оплати товару:

  • При оплаті готівкою повернення грошей здійснюється або на розрахунковий рахунок, вказаний в заяві, або готівкою протягом 10 днів після надходження товару на склад.
  • При онлайн оплаті товару на сайті повернення грошових коштів може бути здійснений тільки на ту карту / електронний гаманець, вказаний Вами в заяві, протягом 10 днів з моменту надходження повернення на склад.