Про компанію

Записатися на підбір матраца
Залиште своє ім'я та номер телефону, і менеджер зв'яжеться з Вами особисто

Наша компанія є офіційним представником виробника матраців «LORDFLEX'S» в Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам придбати італійські матраци Lordflex без посередників за доступними цінами. Товар належить до елітного класу і має всі сертифікати якості, що підтверджують його безпеку і надійність.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір моделей для кожного віку з урахуванням індивідуальних особливостей. При цьому ми можемо виготовити матраци будь-яких габаритів, навіть нестандартних розмірів.

Популярність матраців Lordflex's

Матраци від виробника Lordflex's продаються більш ніж в 30 країнах. Вироби виготовляються на заводі, оснащеному сучасним обладнанням. Це дозволяє контролювати якість товару на всіх етапах його виробництва.

Компанія Lordflex's відома на ринку більше 50 років. Вона завоювала довіру споживачів і постійно працює над поліпшенням конструкції матраців, використовуючи сучасні інноваційні системи. За версією Dun & Bradstreet виробник матраців Lordflex's володіє максимальною комерційною і економічною надійністю, за що отримав статус вищої категорії «Prime Company».

Купуючи Lordflex матраци кожен покупець отримує додаткову гарантію, яка відображається на пришивній тканинній етикетці з номером. Код підтверджує проходження досліджень на безпеку і відсутність в матеріалі токсичних компонентів.

Які матеріали використовуються у виробництві матраців

Виробник при виготовленні товару ставить акцент на натуральні матеріали, тому всі моделі матраців можна використовувати дітям, дорослим і навіть тим, хто страждає від алергії. Щоб захистити права своїх споживачів Lordflex's входить до складу Асоціації найкращих виробників матраців, результатом дії якого виступає «Знак якості», що підтверджує:

  • Lordflex матраци відповідають встановленим міжнародним і італійським нормам.
  • Застосування не токсичних матеріалів.
  • Використання інноваційних систем.
  • Контроль якості на кожному етапі виготовлення.
  • Наявність проведених досліджень, заснованих на вивченні анатомії тіла людини, сну і характеристик використаних матеріалів.

Етикетку зі знаком якості пришивають безпосередньо до матраца, що гарантує довговічність і надійність товару, що зберігає свої характеристики протягом усього періоду часу. Більш детальну інформацію про проведені дослідження та якість продукту можна дізнатися на офіційному сайті матраців Lordflex.

Особливості матраців

Всі моделі виготовляються з матеріалів, які стійкі до великих навантажень. Використовуваний латекс сприяє швидкому відновленню форми і забезпечує хорошу вентиляцію за рахунок вмісту пухирців повітря. Койра кокоса забезпечує додаткову жорсткість, а піна з ефектом пам'яті миттєво адаптується під контури тіла.

Для естетичного вигляду матраци знаходяться в чохлі, який захищає його від проникнення бруду та пилу. Чохол добре чиститься від забруднень і приємний на дотик.

Де можна придбати матрац

Якщо ви хочете придбати якісний матрац за вигідною ціною, тоді ви звернулися за адресою. Наші менеджери допоможуть з вибором моделі і запропонують товар, враховуючи ваші фінансові можливості та побажання. Доставка здійснюється у всі регіони України перевіреними транспортними компаніями. Також можливий варіант самовивозу товару зі складу магазину.

На всі матраци надається гарантія від виробника, а також передбачено повернення товару при наявності дефектів за умови збереження упаковки і наявності чека про покупку. Замовлення приймаються через форму на сайті та за телефонами в робочі години магазину або цілодобово в режимі онлайн.

Нове покоління - це покоління з твердим бажанням продовжувати розпочату справу, яка вже багато років демонструє свій сильний і конкретний вплив, підкоряючи все нові міжнародні ринки. Нова філософія сплітається воєдино з цінностями засновників підприємства. Це воістину той рідкісний випадок, коли мрія буває такою чудовою.

Каталог