Технологія COMFORTEST

Записатися на підбір матраца
Залиште своє ім'я та номер телефону, і менеджер зв'яжеться з Вами особисто

Кожному свій матрац

COMFORTEST вимірює Ваш комфорт і підбирає найбільш підходящий матрац..

COMFORTEST був розроблений компанією Lord fl ex's і запатентований в усьому Світі, - це ексклюзивний прилад з унікальною технологією, який в змозі визначити ідеальне рішення для вашого відпочинку.

COMFORTEST - це новий, «революційний», технологічний матрац. Завдяки запатентованому механізму і спеціальним внутрішнім датчикам, він розпізнає і чітко визначає розподіл ваги і положення тіла людини. Зібрані дані, розподіляються за параметрами кожного матраца колекції Lord fl ex's, в той час, як монітор в режимі 2D або 3D відображає карту точок тиску з наукової точки зору, для оцінки природної і правильної лінії вашого тіла. Контроль управління відбувається за допомогою програми для вашого планшета або смартфона.

За допомогою досконалого алгоритму COMFORTEST визначає матрац фізіологічно більш підходить саме Вам, одночасно пропонує випробувати відчуття реального комфорту. Насправді, COMFORTEST здатний імітувати точну несучу здатність рекомендованої моделі матраца. Залишаючись в зручному положенні Ви маєте можливість послідовно порівнювати альтернативний комфорт різних моделей з гамми Lordflex's, що робить досвід вибору нового матраца приємним, цікавим і розслаблюючим.

Технологія COMFORTEST
підтверджена технологічним центром
COSMOB - це авторитетна, акредитована
випробувальна лабораторія у виробничій сфері.

    

Хочеш купити новий матрац, але всі вони виглядають однаково?

З COMFORTEST починається нова ера в виборі кращого матраца, відповідного персональним вимогам до відпочинку, здоров'я і гарного самопочуття.

5 вагомих причин випробувати COMFORTEST перед покупкою:

 1. ПРОСТО
  Дозволяє зручно і комфортно вибрати кращий матрац;
 2. ТОЧНО
  Розсіює сумніви і невпевненість у виборі матраца;
 3. ШВИДКО
  Значно полегшує покупку негайним порівнянням різних моделей;
 4. ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНО
  Підвищує рівень обізнаності в області особистого і ідеального комфорту, завдяки інтерактивній, функціональної та ефективної технології;
 5. ЦІКАВО
  Пропонує «сучасний і мультимедійний», абсолютно новий підхід при покупці матраца.
Файли для скачування
Відео
З COMFORTEST починається нова ера в виборі кращого матраца, відповідного персональним вимогам до відпочинку, здоров'я і гарного самопочуття.