Технологія COMFORTEST

Записатися на підбір матраца
Залиште своє ім'я та номер телефону, і менеджер зв'яжеться з Вами особисто

Кожному свій матрац

COMFORTEST вимірює Ваш комфорт і підбирає найбільш підходящий матрац..

COMFORTEST був розроблений компанією Lord fl ex's і запатентований в усьому Світі, - це ексклюзивний прилад з унікальною технологією, який в змозі визначити ідеальне рішення для вашого відпочинку.

COMFORTEST - це новий, «революційний», технологічний матрац. Завдяки запатентованому механізму і спеціальним внутрішнім датчикам, він розпізнає і чітко визначає розподіл ваги і положення тіла людини. Зібрані дані, розподіляються за параметрами кожного матраца колекції Lord fl ex's, в той час, як монітор в режимі 2D або 3D відображає карту точок тиску з наукової точки зору, для оцінки природної і правильної лінії вашого тіла. Контроль управління відбувається за допомогою програми для вашого планшета або смартфона.

За допомогою досконалого алгоритму COMFORTEST визначає матрац фізіологічно більш підходить саме Вам, одночасно пропонує випробувати відчуття реального комфорту. Насправді, COMFORTEST здатний імітувати точну несучу здатність рекомендованої моделі матраца. Залишаючись в зручному положенні Ви маєте можливість послідовно порівнювати альтернативний комфорт різних моделей з гамми Lordflex's, що робить досвід вибору нового матраца приємним, цікавим і розслаблюючим.

Технологія COMFORTEST
підтверджена технологічним центром
COSMOB - це авторитетна, акредитована
випробувальна лабораторія у виробничій сфері.

    

Хочеш купити новий матрац, але всі вони виглядають однаково?

З COMFORTEST починається нова ера в виборі кращого матраца, відповідного персональним вимогам до відпочинку, здоров'я і гарного самопочуття.

Всі ми періодично стикаємося з проблемою "болі" при виборі матрацу. 

Але ось рішення вже наступає - COMFORTEST, інноваційний апарат, що застосовує алгоритми на основі росту, ваги, пропорцій та віку, для точного підбору найвідповіднішої моделі.

М'який, твердий, середній, пружинний чи безпружинний - COMFORTEST пропонує вибір, враховуючи індивідуальні потреби кожного.

COMFORTEST - це новітня програма підбору матраців, гарантуючи ваш комфортний відпочинок. 

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ інтерактивний метод підбору матрацу вже зараз.

 
Файли для скачування
Відео
video
З COMFORTEST починається нова ера в виборі кращого матраца, відповідного персональним вимогам до відпочинку, здоров'я і гарного самопочуття.